Cena
24 556 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
327956

Na dotaz (kliknutím zde, odešlete dotaz) - Toto zboží můžeme obvykle objednat u dodavatele. Dodací termíny se u jednotlivých značek liší - některé produkty jsou dostupné do týdne, jiné mohou mít dodání až 4 týdny. Proto je nutné dostupnost předem ověřit. Klikněte na „Na dotaz“ a zašlete nám e-mail - do 1-2 prac. dnů (po-pá) vám sdělíme, zda je zboží možné dodat a v jakém termínu.
DX Hub je síťové rozhraní pro distribuci audio signálu, pracující se všemi produkty dLive s gigaACE kartou. Přináší Vám 4 DX link porty (každý s kapacitou 32x32 cest) díky kterému lze připojit váš dLive (nebo SQ) k DX expandérům.
Ke každému DX link portu Více

Allen & Heath - dLive DX hub

DX Hub je síťové rozhraní pro distribuci audio signálu, pracující se všemi produkty dLive s gigaACE kartou. Přináší Vám 4 DX link porty (každý s kapacitou 32x32 cest) díky kterému lze připojit váš dLive (nebo SQ) k DX expandérům. Ke každému DX link portu je možné připojit jeden DX32 nebo dva expandéry DX168/DX-168-W pro maximální počet 128 dálkově ovládaných vstupů a 64 výstupů, vše skrze jeden DX Hub. Pro redundantní konfiguraci je možné použít dva DX Huby.

Vlastnosti: • 4 DX link porty pro připojení k DX expandérům • Zamykatelné etherCON konektory • Kompatibilita s expandéry DX32, DX168 a DX164 • Jeden DX link port má kapacitu 32 x 32 audio kanálů (96 kHz) • Možno použít pro připojení Cat5e (<100m) na gigaACE • Možnost rackové montáže, volitelné montážní příslušenství
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s